Kirjutavad need, kes on mänginud:

Alasniidu Lasteaia  kollektiiv: "Vahva, ühendab tervet gruppi!", "Tore ja lõbus seltskonnamäng", "Annab uut infot", "Lahe, võtab pinged maha!", "Mäng lõi mõnusa õhkkonna!", "Ennast avav, tore, lõbus mäng ja huvitav teisi kuulata.", "Väga lahe mäng! Avab inimesi, lõbus!", "Väga huvitav, kahju, et nii lühikeseks jäi" (mängisime 1,5 tundi :)), "Põnev inimeste tundmaõppimise meetod.", "Mõnus ajaviitemäng ja hea seltskonna soojendaja", "Väga kaasahaarav ja lõbus mäng!"

Eesti Haridusministeeriumi töötajad: "Mulle meeldis see mäng!", "Õppisin kolleege tundma!", " Vahva mäng!", "Tore mäng - avab ennast ja teisi!", "Kaasahaarav ja ühtlasi erinevaid inimesi liitev mäng!" , "Väga tore seltskondlik mäng üksteise tunda õppimiseks! Mängiks veel!", "Tahaks kodus perega mängida!", "Avardab silmaringi lähedaste osas.", " Huvitav mäng! Väärib ostmist!", " Avav, toetav, positiivne!", " Haarav ja mõtlemapanev!", "Uudne! Üllatavalt huvitav!", "Alguses ei saa vedama ja pärast ei saa pidama", "Väga põnev mäng, hoiab suhtluse sooja ja sõbralikuna. Murrab jääd!", " Lõbus ja saab seltskonna käima! Aitab kolleegidega lähedasemaks saada! Väga lahe mäng!"
Tagasiside Laagri Kooli neljandate klasside lastelt:

Sensa toimetus:
  • "Väga mõtlemapanev. Lisaks kaaslastele õpib sellega kahtlemata tundma rohkem ka ennast."
  •  "Innustab sisevaatlusi ja julgustab end avama."
  • "Lihtne, aga sügav, emotsionaalne, müstilised kaardid, toredad tegevused. Olen fänn!"
  • "Väga inspireeriv ja vabastav mäng!"

 Tagasiside Facebook`i kaudu: 
"Tahtsin veelkord tänada selle toreda mängu eest. Saime seda sõpradega mai algul mängida meie pulmaaastapäeval, kui vihm meid lõkke äärest tuppa ajas :) Meid oli 17!!! Aga see mõnus õhkkond, mis selle mänguga tuli oli super. See tõesti avas inimesed ja avastasime üksteise juures nii mõndagi kaunist mis senini oli olnud varjatud. Suured tänud ja ilusat sooja kevadet ja päikselist suve! "
Annely, 2014

"Mul oli eile suur rõõm näha Ringvaates Ava ja Avasta mängu. See mäng on minu juures olnud pea mängu sünnist saadik ja olen saanud seda mängida väga erinevates seltskondades. Ja see on alati uskumatult vahva olnud. Mul on selle ajaga kogunenud suur peotäis kaarte, mille taga on head ja soojad soovid. See teeb meele rõõmsaks ja paneb hinge helisema. Aitäh Sille ja Janne, et lõite midagi nii vahvat! Mängulusti kõigile ja aina avastamist!:)"

Urme Raadik, 2015

"Olen vaimustuses! Mäng loob uskumatult pingevaba ja vahetu õhkkonna, kus inimestel on mõnus rääkida oma mõtetest, väärtustest, unistustest ja kogemustest. Kas siis täiesti uute või ka vanade, väga heade tuttavate seltsis. Small talk ei anna uuest seltskonda liitujast erilist ülevaadet, eriti kui veel tegemist tagasihoidliku eestlasega. Siin mängus antakse kõigile võimalus end väljendada. Kas kasutatakse selleks peent huumorit või puhtsüdamlikke seisukohti ja meenutusi - valik on igaühel ise teha. Enda arvates juba läbi-lõhki teada-tuntud inimene võib sind selles mängus ikka veel väga-väga meeldivalt üllatada. Sain üllatatud pea kõigi poolt! Poleks osanud oodata. Nende väärtus tõusis minu silmis veelgi. Tekib kirjeldamatult hea tunne ... Isegi mehed satuvad hasarti!Uskumatu fenomen.iin mängus antakse kõigile võimalus end väljendada. Kas kasutatakse selleks peent huumorit või puhtsüdamlikke seisukohti ja meenutusi - valik on igaühel ise teha. Enda arvates juba läbi-lõhki teada-tuntud inimene võib sind selles mängus ikka veel väga-väga meeldivalt üllatada. Sain üllatatud pea kõigi poolt! Poleks osanud oodata. Nende väärtus tõusis minu silmis veelgi. Tekib kirjeldamatult hea tunne ... Isegi mehed satuvad hasarti! :D Uskumatu fenomen."

Aile Pilberg, 2016


Teie tagasiside on meie jaoks väga oluline. Kui soovid oma mängu kogemust meiega ja teiste mängijatega jagada, siis võid meile kirjutada, saata pilte või videosid.
Email again:
Olen nõus selle avaldamisega "Ava ja avasta" mängu kodulehel ja Facebook`is
Pilte ja videosid ootame e-posti aadressil: sillejogeva@gmail.com