UUED MÄNGUD!
AVA JA AVASTA PAARIDELE

Mängu eesmärk on nautida koos kvaliteetaega, teineteist paremini tundma õppida ning tuua suhtesse rohkem mõistmist ja lähedust.
Mängu omapäraks on see, et mõlemad mängijad on võitjad, kogedes rõõmu ja ühtsustunnet. Mängu ajalise kestuse määravad mängijad ise ja seda on hea kasutada mõnusa vestluse loomiseks nii romantilisel õhtusöögil kui ka pikal autosõidul. Tutvu juhendiga SIIN


OTSAS! Saadaval vaid inglise keeles.
Hea teada, et ka tutvumismäng sobib suurepäraselt kõikidele paaridele. Tihti arvame ekslikult, et tunneme teineteist, aga mänguküsimused avavad täiesti uusi teemasid ja valdkondi, millest me tavaliselt ei räägi. Soovime kõigile toredat avastamist!

AVA JA AVASTA TUTVUMISMÄNG

Mäng loob avatud õhkkonna ja aitab osalejatel omavahel tuttavaks saada. Mäng sobib seltskonnale, kus on inimesi, kes kohtuvad esimest korda ja alles alustavad ühist tegevust ning samuti grupile, kellega on liitunud uusi inimesi (töökollektiiv, suguvõsa). Soovitame Ava ja Avasta Tutvumismängu kasutada sünnipäevadel, koolides, laagrites, keeleõppe gruppides, reisidel jne. Tutvu juhendiga SIIN.  


Mängu hind 20 eurot, lisandub postikulu.
Mõlemad mängud on saadaval ka inglise keeles. Tellimiseks palun kirjuta oma soovist allpool olevasse vormi. 

AVA JA AVASTA LISAKAARDID

Lisakaartide pakis on huvitavat 60 pildikaarti, mida saab kasutada nii Ava ja Avasta mängude (Paaridele ja Tutvumismäng) pildikaartidena kui ka täiesti omaette mänguna, et luua nt üheskoos huvitav muinasjutt. Samuti saab neid kasutada tänukaartidena või hoopis probleemilahendus kaartidena. Valik on sinu! Juhend erinevateks kasutusviisideks on SIIN
Lisakaartide paki hind on 15 eurot. Lisandub postikulu.  MÄNGU TELLIMINE
  • Kui soovid osta "Ava ja avasta" mängu või lisakaarte, siis kirjuta meile siia:
Email again: